Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Black Mirror
Kara Ayna

Black Mirror, İngiliz Channel 4 kanalında yayınlan ve üç tane birbirinden bağımsız kısa film benzeri bölümü bulunmaktadır. Öyleki her biri değişik yazar, yönetmen ve oyunculara sahip. üstelik süreleri dahi farklı. Üçlemenin ortak paydası ise hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin, bizi nasıl avucuna aldığı ve sosyal yaşantımızı nasıl da alt üst ettiğidir.

koca kafa

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
cezanın amaçı ıslah etmek topluma yeniden kazalandırmaktır,burdaki döngüden zevk alanlar asıl hastalıklı ve vahşi olanlardır.

fk96

Milyonlarca akıl tek soru. Madem replikalar fiziksel ve zihinsel özellikleriyle aslıyla birebir aynı niçin uzaya replikaları yollamıyorsunuz? Yap üçer beşer kopya yolla uzaya, home-office çalışır gibi dünyadan gidip gelip dursunlar.

picklerick

Netflix kendine saplamış ama güzel bölüm olmuş. Abi bu fikirler bu insanların aklına nereden geliyor cidden yaratıcı.

rotmaster

Bölüm sonunda edindiğim fikir şudur. Bugün toplumda, özellikle medyada eleştirdiğimiz ne varsa eleştirdiğimiz kişilerin yerinde olamamızdandır. Bizde onların yerinde olsak aynı teklifler bize gelse yapacağımız şey eleştirdiklerimizşe aynı şeylerdir.

Görkem Boyacı
Howard The Duck

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İğrenç bir linç kültürü. Bölümden bağımsız olarak söylüyorum. İnsanların hafızasını silip sürekli linç edebilecek kadar hastalıklı bir dünyaya çok da uzak değiliz. Olabilecekleri düşünmek beni korkutuyor. “Büyük gruplar halindeki aptal insanların gücünü asla hafife almayın.”

Rogojin

ceza seyirlik bir hâl aldıysa orada hastalıklı birşey var demektir. Hapisaneleri gidip ziyaret etmediğimize göre, bu bölümde anlatılan gerçek suç suçlu kadına yapılanlar olsa gerek. İnsanların başkalarının cezalandırılmasından bu şekilde seanslara bölünmüş seyirlik haz alması en az kadının yaptığı suç kadar korkunç..herkes hasta demek istiyor dizi..

Çikoloji

Manidar bir bölümü daha geride bıraktık. Bu mesajları nerden buluyorlar helal olsun. Bizim ülkede hala Hercai ve kırgın çiçkekler izlensin.

miafenty

Sanki Black Mirror değil Disney filmi

JohnSpeed

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
biz bilim kurgu teknolojinin zararları falan izlemiyo muyduk kurt adam nerden çıktı aq tamam paparazziliğin ne kadar kötü olduğunu göstermişin teknolojinin zararları falan filan ama bu diziye kurtadam girince biraz garip kaçmış sanki