Hemen izle
Black Bird

10 yıllık hapishane cezasından kurtulmak için FBI tarafından kendisine teklif edilen anlaşma gereği onlarca kadını öldüren seri katil Larry Hall ile arkadaş olup daha fazla cinayetin itirafını koparması için yüksek güvenlikli bir hapishaneye nakledilen Jimmy Keene'nin yaşadıklarını konu alan dizide; Jimmy Keene'i Taron Egerton, Larry Hall'u ise Paul Walter Hauser oynarken Sepideh Moafi, Greg Kinnear ve geçtiğimiz günlerde 67 yaşında hayatını kaybeden Ray Liotta gibi isimler ikiliye eşlik ediyor.

Alpss

konuyu okuyunca sandım ki sadece kapaktaki adamla suçlu arasında geçecek. hem itiraf almaya çalışan adamın yaşadıklarını ve soruşturmayı baştan anlatmaları güzel olmuş.

Alpss

suçluyu canlandıran adam resmen rolü yaşıyor..

llall

Her psikopatın ardında travmatik bir geçmiş ve sorunlu ebeveynlerin olması durumunu sorgulatan bir bölümdü.Gerçi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
son mezar sahnesinde Larry'in doğasında da psikopatlık olduğunu görmüş olduk..

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Jimmy'in öğrendiklerinin dehşeti ve o anda daha çok bilgi almak için kendini tutması sonrasında hücresinde ağlaması.. :( Taron Egerton,tüm o sahnelerde,canladırdığı karakterin duygularını çok iyi yansıtmış..Bu bölümü izledikten sonra,dizinin ilk bölümünün başlangıç sahnesini daha çok anlam kazanıyor..

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Jimmy sağ salim hapishaneden çıkabilecek mi,yoksa şu psikopatın yaptıkları ortaya çıkmayacak mı? diye bölüm sonuna kadar çok gerildim doğrusu..Muhtemelen hikayenin gelişimi için o kısımlar kurgusaldı ama eğer tüm sahneler gerçeği ile örtüşüyorsa ya da senaryoyu bu şekilde bilerek yazmışsalar,Jimmy'e yardımın -bu kadar önemliyken bu davada- bu denli geç ulaşması ve yaşadıkları çok sinir bozucuydu..Yani şu durumda o salak gardiyan ve psikolog belki de tüm o ailelerin çocuklarının naaşlarına ulaşmalarına engellemiş oldular..Neyse ki katil ömür boyu ceza almış ve Jimmy de özgürlüğüne kavuşmuş..Bu arada gerçek Jimmy ve Larry'nin video sonundaki fotosu da cast seçiminin çok iyi olduğunu gösterdi bize.Ve bölümün en sevdiğim sahnesi Jimmy'nin mahkeme sahnesiydi..Hakimin önceki kibri üzerine yaptığı konuşma,özgür bırakılan Jimmy'in hali..Tabi bir de babasının oğlunu özgür bir şekilde gördüğü sahne..

Alpss

Hikaye,oyunculuklar çok iyiydi.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
sanki olaylar çok hızlı anlatılmış gibi. Uzatmak yerine kısa tutmak daha mantıklı tabii. finalide beğenmedim gerçek olaylardan uyarlanınca diziye bir şey diyemiyorum.
Yılın en iyi mini dizilerinden birisi olabilir. DİZİ VE OYUNCULAR MUTLAKA ÖDÜL ALMALI.

queenofzimbabwe

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Cesetlerin bulunamamasına üzüldüm. Jimmy'i hücreye atmaları falan benc gereksiz dolanmış hikaye. Sonuçta önemli bir cinayet/cinayetler dosyası var elinizde. Bu kadar düzensiz kontroller olması saçma, şahit olacak kişi olarak Jimmy çok önemli ve buna göre korunması gerekirdi.

maryjane1

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bu yapımda emeği geçen herkese gerçekten teşekkür ediyorum. her şeyiyle ÇOK İYİ. çok mutsuzum ama mezarlarının hala bulunamamasına. çok üzgünüm.

queenofzimbabwe

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bence cinayetler işleyen kişi ikizi, ya Larry'e anlatıyor, ya Larry'i ona yardım etmesi için teşvik ediyor, ya da Larry ve Garry tek yumurta ikizi oldukları için Larry, Garry'nin yaptıklarını rüyasında görüyor. Tek yumurta ikizleri arasında böyle bir şey var diye biliyorum.

maryjane1

bi şey diyim mi harbiden çok iyi yani acayip akıcı ve başrol oyuncuları mükemmel oynuyor..