Hemen izle
Bir Başkadır
NETFLIX 50 Dk. 8 Bl.

Dizi; farklı hayatlar yaşayan, farklı hayaller kuran ve farklı korkularla boğuşan zıt karakterlerin kesiştiği bir olay örgüsüne sahip. Bu kesişmenin neticesinde aradaki sınırların kalktığına ve herkesin birbirinin hayatına dokunabildiğine tanık olacağız.

ananaslımusakka

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Hayrunnisa'nın donukluğunun sebebi önceki bölümde bardayken arkadaşıyla Yasin tarafından kovulması. Gözümden kaçmış bölüm sonunda fark ettim.

DavyJho

Daha önce değinilmemiş konulara değinmişler. Toplumumuzda var olan farklı insan tiplerinin yaşamlarını ve sorunlarını tüm gerçekçiliğiyle yansıtmışlar. Kamera açıları, oyunculuklar ve müzikler çok iyiydi. Ayrıca dizinin yavaş ilerlemesine laf edenler olmuş bence hızlı ilerlese bu duyguyu asla vermezdi yavaşlılığı izlettiriyor zaten.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yüzüğüde filozof abi verdi ve farkettiyseniz hoca karım öleli bir yıl oldu dedi yani aradan uzun zaman geçmiş ve aralarındaki ilişki baya ilerlemiş.

Emurson

iletişimsizlik ülkenin temel sorunu

DavyJho

Şu Sinan çok p*ç birisine benziyor

glrimrk

Dizideki temel sorun iletişim eksikliği. Meryem derdini paylaşacak kimse bulamıyor. Peri kimseye anlatamıyor yakın arkadaşı yok. Huriye anlatamayıp her şeyi kafasında yaşadığı için bu halde.

Fatmmaguul

Uzun zaman sonra ilk defa bir Türk dizisinden bu kadar çok etkilendim. Kesinlikle izlemelisiniz.

yulaf02

Güzel bir türk dizisine benziyor umarım hayal kırıklığına uğratmaz

yulaf02

Güzel bölümdü şu sinanı hiç gözüm tutmadı hadi hayırlısı.

edalexdesouza

1. bölümde 1sene önce diyerek bize bir seneyi dolu dolu yaşattılar. Çok beğendim

ayyuka

Ba-yıl-dım. Kadro, oyunculuk, hikâye tek kelime ile kusursuzdu. Hele müzikler...