Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Berserk
Kenpuu Denki Berserk
Final Yaptı 1997-1998

Guts, ağaca asılı ölü bir bedenden doğmuş; tesadüfen bir grup savaşçı tarafından kurtarılmıştır. Küçüklüğünden beri boyundan büyük kılıçlarla beraber olduğu grupla savaştan savaşa sürüklenen Guts'ın yolu, günün birinde Band of Hawks(şahinler Topluluğu) adlı oldukça yetenekli bir savaşçı grubuyla kesişir. Lider Griffith, Guts'ın dövüş kabiliyetinden memnun kalmıştır ve kazananın isteğinin kabul edileceği bir düellodan sonra galip gelerek, Guts'ı grubuna dahil eder. Bir çok savaşta ünlerini artıran grup, Griffith'in sinsi planları ile Şovalyelik mertebesine kadar yükselir. Ancak Grifitth, bundan fazlasını istemektedir ve Band of Hawks için yıkım kaçınılmaz olur. Yaşanan gizemli olaylar Guts'ın hayatını sonuna dek etkileyecek; onu sürekli karanlık güçlerle mücadele eden bir kader savaşçısı haline getirecektir.

ManyakVAntepli

Animesini izleyip sonra mangasını okuyun. Animede atlanan sansürlenen olay çok ve manganın çizimler efsanedir. Anime tabiki goat ama mangasının yanında esamesi bile okunmaz.

Alesia

sonunda o kutlu gün, sonunda sezonlukdizi, sonunda Berserk

Am i a joke to you

Bu animeyi çok severim, izlediğim ilk animelerdendi ve mangası okuduğum ilk manga bunu izledikten sonra mangaya en baştan başlayın derim atlanan kısımlar var.

Hamsicikk

eklediğin için saol admin, berserk başlama zamanı

bulut743

Çok güzel bir animedir. Daha önce bakmıştım ama tekrar bakacağım. Diğer serileri de eklenecek mi?

HalilAydın

Sonunda siteye eklemiş. Bu sitede profile ekleyemeden başka yerden izleyince, tam manasıyla izlemişim gibi gelmiyor. Burada kategori yapmaya, yorum yapmaya çok alışmışım. Kralsın amdin ağabey. Bu arada ilk defa izleyecekseniz, animesi de iyidir hoştur ama en iyi Berserk deneyimi için kesinlikle mangasını okumalısınız. Ne eksik sahne, ne yumuşatılmış sahne olur. Animesini izler beğenirseniz mangasını kaçırmayın derim

Wamrok

Amann, bir anda ekranda görünce dondum kaldım. Bence gerçekten insanın hayatını etkileyebilecek bir manganın animesi.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
It was much too big to be called a sword, indeed it was like a head of raw iron

xemre

adamsın admin

Oreilly

site iyice çizgi filme döndü aw

Am i a joke to you

Birde mangayı en baştan okumak istemeyenler için bu (animede yoktu diye hatırlıyorum)

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
kralın griffithe o kadar sert davranmasının nedeni mangada kendi kızına aşık olması