Hemen izle
Ben 10: Ultimate Alien
Ben 10: Üstün Uzaylı
Final Yaptı 2010-2012

Ben , Gwen ve Kevin Vilgax 'ı yendiler.Ben Vilgax 'ı yendikten sonra gündelik tesisatçı işine geri döner. Ama Jimmy adlı bir çocuğun onun uzaylılara dönüştüğü resimleri ve videoları internete yayınlar. Bunun sonucu bütün dünya Ben 'in kahraman olduğunu öğrenirler.Sonra Agreggor adında bir Osmosian, Ben 'i yok etmeye gelir. Ben 16 yaşındadır. Omnitrix yerine Ultimatrix vardır. Bu yeni DNA silahı ile artık hem yeni uzaylılara hem de eski uzaylılarına dönüşebilmektedir.Ultimatrix, tesisatçı rozetleri ile iletişim aracı olarakta kullanılabilir.

üç galaksinin en zekisi

01:48-03:13 G: Bu yüzden kitaplarına ihtiyacım var. H: Boşuna uğraşma, eğer Ledgerdomain'deyse yeğenim çoktan ölmüştür. G: Anlamıyorsun, Aggregor Alfa Harfi'ni çaldı. Addwaitya'nın neredeyse hiç gücü kalmadı. H: Kitap... Aç onu. G: Neler oluyor? H: Ledgerdomain'in gerçek adı değişti ve her birkaç saniyede bir tekrar değişiyor. G: Ama gerçek adı olmadan oraya gitmek imkansız. H: Böyle bir sihir aklının alamayacağı bir güç gerektirir. Siz Aggregor'u yendikten sonra Addwaitya bir şekilde Alfa Harfi'ni geri almış olmalı. G: O zaman bizimle gel. Ne kadar güçlü olursa olsun güçlerimizi birleştirirsek onu yenebiliriz. H: Kardeşim kızı ve ben o lanetli boyuttan kaçabilelim diye hayatından vazgeçti. Yeğenimi çok seviyorum ama bu intihar görevine gitmeyeceğim. Kitabı al, neyi istersen al, sadece beni rahat bırak. K: Siz neden gülmüyorsunuz? B: Onun ciddi olduğundan oldukça eminim. G: Ledgerdomain'e geri dönüp Charmcaster'a yardım edeceğime söz verdim.

JellyBonn

Zahmet edip Ben'e bi pijama yapsaydınız çocuk pantolon ve ayakkabıyla uyuyor

Hüseyin62

Ben ve kevın a bayılıyom ya birbirlerinin arkalarını korumaları çok güzel

Teyfik Tamtürk

Deep bölümünde kevin kafasına yapışan balığı bırakınca gwen hafif laf atmıştı kevinda asıl arkamda bıraktıklarımı görseydin demişti

ivefeltworse

Hem derslere çalışıp not çıkartıp sınavlara giriyor hem akradaşlarının yanında olmaya çalışıyor ev işlerine ailesine yardım ediyor karateye gidiyor sabah sporunu yapıp yaparken bile derslerin kayıtlarını dinliyor bi yandan büyü öğrenmeye devam edip dünyayı kurtarıyor gwen olmak gerçekten çok zor

izukujeager

arkadaşlar 16:30'da anlayamayanlar için şunları söylüyor:

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Gwen : tam bir kariyer ilerleyişi, gardiyandan hapishane müdürüne oradan da galaksiler arası uyuşturucu tacirine. Ben: sonu hapishanede bitecek kısmını unuttun. Gwen: kevin onu bizden önce bulursa olmaz.
hatalarım olabilir kusura bakmayın :)

kindfrez

YAV adamlarda galaksiler arası haberleştirme sistemi var. Biri de demiyor ki ikidir gönderdiğimiz tesisatçılardan haber alamıyoruz bu 3 oldu. Bu nasıl iş anlamadım.

_Benjamin_Tennyson_

Ben: Kısık sesli konuşmaları duymak için sesi yükseltirim. Gwen: HAAAAAAAAAAAAA!!! Babam: Ne izliyon lan sen orda

Malvare

Oğlum salın şu Kevin'ı intikamını alsın zaten o müdür hak etmişti

Emre Sedef

Nobody : Gwen : Yabaan köpeeğğkk

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Ben 10 2005 7,3 9,5
Ben 10: Alien Force 2008 7,2 8,9
Ben 10: Ultimate Alien 2010 7,6 8,5
Ben 10: Omniverse 2012 6 8,5