Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi
Final Yaptı 2010-2013

Ankara Cinayet Büro Amiri olan Başkomiser Behzat Ç. alışılmadık bir polistir. Kafasına estiği gibi yaşadığına inanılsa da, bu daha çok kimseyle anlaşamadığından kaynaklanan bir durumdur. Asker olamayınca polis olan, kendince başka da bir baltaya sap olamayacak yapıda biridir Behzat Ç. Bu bakımdan en iyi yaptığı işi, yani polisliği çok sevdiğini düşünebilirsiniz. Devreleri Müdür olmuşken, aldığı cezalardan dolayı kendisi hâlâ Başkomiser kalan Behzat Ç. belki polisliği seviyordur ama yanındaki yalakaları, oturduğu koltuğu bırakmamak için elinden gelen her şeyi yapanları, olması gerektiği gibi herkese eşit olmayıp güçten taraf olanları sevmez. Farklı ama aslında olması gerektiği gibi bir polis olan Behzat Ç.'nin doğruluk, hak, adalet ama en önemlisi vicdan adına Ankara sokaklarındaki koşturmacasına katılmak istemez misiniz? Peki bu koşturmacada karşınıza çıkan engelleri aşıp bir Behzat Ç. olabilir misiniz?

SezonlukDizi

4.sezon gelmeyecek boşuna sormayın.

Ömürhan Magunacı

Atma şu zehirli oku admin yeniden başlattırma bizi :)

yusuf_b_27

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Adamın dibisin lan Sedat! Çok büyük krallık yaptın bölümün sonunda.

CSA3

Şu Harun'u Behzat amiri bir dövse aslında yine iyi olur. Hem orospuya para yedirmeye devam hem de kız kardeşiyle Cevdet'e bir rahat yok. Dayağı gelmiş bunun yine :D

CSA3

Harun'un babasını değiştirmişler, ne Harun ne anası farkında lan :D ahahahha :D

mehmetaslan

Admin Bey'in hızına yetişemiyoruz. A-DAM-SIN!!!

falafelspor

sırf sondaki şu sahneyi tekrar izlemek için geldim tekrar başladım yıllar sonra.

CSA3

Ulan bu Bahar'ın oğlan tam bir iğrenç. Ben hayatımda böyle çocuk görmedim, düşman başına...

NQuesSy
sezon Ç

çok saçma bir neden kötü bir insan veya kötü olmuş bi insan değil , suçlulara asıl gerektiği gibi davranan bir insan olduğu için garipseniyor sadece .