Hemen izle
Atiye
The Gift
Final Yaptı 2019-2021

Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbekli Tepe'de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbekli Tepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

fal1osa

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
1)Koskoca nemrut dağında patlama yapılacak hiç bir devlet adamının haberi yok. 2) Vincin kırılan parçasının yenisini getirtmek saatler alır dedi ama patlama ertesi gün yapıldı. Sırf heyecan olsun diye saçmalamışlar. 3) Yetmiyor, s2k bir iş adamı devletin jandarmasına racon kesiyor. 4) Atiyenin tünellere girmiş olduğunu söyleyen arkeologumuz atiyenin dağın tepesinden çıktığını ufak bir sarsıntıdan anlıyor ve 5 saniyede koca dağın zirvesine tırmanıyor (iq100000 hız1000000).

Meyve Canavarı

Olm gerçekten beklediğimden çok daha iyi gidiyor,yerli otomobil togg gibi dkdfkdnfknfdg umarım sonu da güzel olur

marychristianswan

Dizi gayet güzel. Sadece gereksiz ve itici bulduğum tek bir detay var. O da araya gereksiz İngilizce kelime ve cümleler eklemeleri...

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Cansu 1.bölümün ilk sahnesinde Atiye'nin mezarı başındaydı.Annesi ağlarken,o soğuk bir şekilde bakıyordu.Ozan'ın babasının oyunu o zaman bu durum.Yani ölmedi.Yalnız her sahne ben geliyorum diyor hep,tahmin etmek pek zor olmuyor.Erhan'ın tanımasa bile kardeşi ölmüş,Atiye'nin öz de olmasa kardeşi ama kaçabiliyorlar. Yalnız son sahnede annesine olanları göstermesi iyi oldu.Ama kardeşi o kadar depresyonda iken onu boşvermesi pek olmadı.

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Olaylar epey ilginçleşmeye başladı.Hikayeyi nasıl bağlayacaklar şimdiden merak ettim.

Rabis

Tüm bölüm boyunca Atiyedeki el fenerinin pillerine hayret ettim. afagsda

muratunal

Erhan’ın Urfa -İstanbul arası ışınlanma yeteneği var herhale

Ahmetmutlu93

ya o teyzeden valla korka korka izliyoruz :D

Paramedic

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
tüm ailenin kurtarma çalışmaları o kadar saçmaydı ki tarif edecek bir kelime yok.Diğer şeyler güzeldi.

Rabis

Beğendim. Bizden böyle güzel şeyler çıkıyor olması çok hoş. Anadolu'ya ait bazı imgelere, türkülere yer veriliyor olması ayrıca mutlu etti beni. İnşallah tempoyu düşürmeden devam ederler.