Adventure Time with Finn & Jake
Finn ve Jake'le Macera Zamanı
Final Yaptı 2010-2018

Genç Finn ve onun şekil değiştirebilen köpek dostu Jake, kıyamet sonrasını yaşayan Ooo Diyarı'nda yaptıkları yolculukta bir takım gerçeküstü macera yaşıyor.

arnias

yumrular prensesi, ortalama bir twitter kullanıcısının zekasına ve potansiyeline sahip.

Fangirl

İnanılmaz duygulandım. Belki de gelmiş geçmiş en muhteşem çizgi dizi. O kadar derin bir felsefesi var ki sindirmem zaman alıcak. ...

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Came along with me şarkısı söylenirken simonın prismodan bettyi istediği ama prismonun bunu yerine getirecek gücünün olmadığı sahne inanılmaz vurucuydu.

marchlander

19 yşaındayım ve bu dizi en az 3844949 kez falan izledim ve bugün yeniden başladım

Saylon

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Fin kılıcı nasıl sapladı ama 😎

Oğuzhan35
KairaisTaken

Bayılıyorum şu Gunter’a ya

Emre Sedef

kimse yorum yapmamış ben yaipiyim bari :D

real life

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yuh be senin gibi baba olmaz olsun oğlunun kolu gitti

Neptün Savaşçısı

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Simon'un Marceline'e söylediği şarkı 1982-1993 yılları arasında ABD'de NBC kanalında yayınlanmış komedi dizisi Cheers'ın (Şerefe) açılışında çalan "Where Everybody Knows Your Name"dir (Herkesin Senin İsmini Bildiği Yer). Gary Portnoy tarafından bestelenmiştir. Sözleri şu şekildedir. "Making your way in the world today Takes everything you've got (Bu dünyada yolunu bulmak sahip olduğun her şeyi gerektiriyor.) Taking a break from all your worries Sure would help a lot (Bütün endişelerine bir ara vermek muhakkak yardımcı oluyor.) Wouldn't you like to get away? (Uzaklaşmak istemez miydin?) All those nights when you've got no lights The check is in the mail (Işıkların olmadığı bütün o gecelerde fatura, posta kutusunda bekler.) And your little angel Hung the cat up by its tail (Küçük meleğin kediyi kuyruğundan tutar.) And your third fiance didn't show (Üçüncü nişanlandığın kişiyse ortalarda yoktur.) Sometimes you want to go Where everybody knows your name (Bazen herkesin senin ismini bildiği o yere gitmek istersin.) And they're always glad you came (Ve onların daima seni görünce mutlu olduğu o yere.) You want to be where you can see Our troubles are all the same (Bütün dertlerimizin aslında aynı olduğunu görebildiğin o yerde olmak istersin.) You want to be where everybody knows your name (Herkesin senin ismini bildiği o yerde olmak istersin.) Roll out of bed, Mr. Coffee's dead The morning's looking bright (Yataktan yuvarlan, Bay Kahve bitti. Parıl parıl parlıyor sabah vakti.) And your shrink ran off to Europe And didn't even write (Ve deli doktorun Avrupa'ya kaçmış Ve tek satır dahi yazmamış.) And your husband wants to be a girl (Ve şimdi de kocan bir kız olmak istiyormuş.) Be glad there's one place in the world Where everybody knows your name (Çok şükür ki dünyada bir yer var. Herkesin senin ismini bildiği o yer.) And they're always glad you came (Ve onların daima seni görünce mutlu olduğu o yer.) You want to go where people know People are all the same (İnsanların aslında herkesin aynı olduğunu bildiği o yere gitmek istersin.) You want to go where everybody knows your name (Herkesin senin ismini bildiği o yere gitmek istersin.) Where everybody knows your name And they're always glad you came Where everybody knows your name And they're always glad you came Where everybody knows your name And they're always glad you came Where everybody knows your name (Herkesin senin ismini bildiği o yer Ve onların daima seni görünce mutlu olduğu o yer. Herkesin senin ismini bildiği o yer Ve onların daima seni görünce mutlu olduğu o yer. Herkesin senin ismini bildiği o yer Ve onların daima seni görünce mutlu olduğu o yer. Herkesin senin ismini bildiği o yer.)" Ayrıca bu bölümde Prenses Ciklet'in doğduğu kaynağı da görmüş olduk. Prenses Ciklet'le Marceline'in ilişkisi 996 yıl önce başlamış esasında bunu görüyoruz. Prenses Ciklet'in özünün verdiği o tavuk çorbasıyla Marceline iyileşiyor.

Şafka

Bu BMO'da ciddi kişilik bozuklukları var...

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Adventure Time with Finn & Jake 2010 8,6 8,7
Adventure Time: Distant Lands 2020 8,9 8,2
Adventure Time: Fionna & Cake 2023 8,6 8,3