Kızlar, sivilce, ev ödevi, süper kötüler... Genç bir delikanlı iken "Yenilmez" olmanın büyük faydaları vardır. Mark Grayson süper kahramanların olduğu bir dünyada yaşayan sıradan bir çocuktur. Ta ki daha çocukken biyolojik babası Omni-Man sayesinde fantastik güçler kazanana dek. Artık jetlerden daha hızlı uçabilmekte, Herkül gibi binaları kaldırabilmekte, sivilce kremi gibi sivilcelerle savaşabilmektedir. Kızlar, ev ödevleri, süper kötüler Yenilmez'in hayatındaki sıradan şeyler olmuştur. Babası tarafından ona verilen süper güçlerinin kullanımı tüm yaşamını sorgulatacak duruma getirecektir.

Capaldinin tardisi

Viltrumlulara nerf gelsin bu ne böyle yaw

kaankaaner

Annen benim için evcil hayvan gibi ne lan omni man Oraya kadar ne güzel gidiyodun Biraz diploması strateji belâgat demagoji siyaset öğren ya

Çağan Şahin

Ben bu sjw nin a** ulan amberı sırf sjw den tepki almamak için siyah yaptınız birşey demedik ama çizgi romanda mark ın arkadaşının gay olmadı bariz (baktım öylemi diye) sırf sjw tarafından poh poh lanmak için yapılan birşey... Ben sizin yeniden a** sjw (Not: Ben burda lgbt birşey demiyorum lütfen yanlış anlamasınlar. Benim lafım sırf birazda izlenmek ve poh poh lanmak için böyle yaptıkları için sinirlendim)

Kemankeş

bir anne ata sözü der ki: Herkes kendini kurtarır, olan yine sana olur

0bliv

Harika bir sezon finaliydi 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

Baran efe

Yanlış kız mark yanlış

Baran efe

Eve'yi ben baya sevdim

Mustafa Öztürk

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
nolan bu sefer haklı çıktı valla

Deadlook

Heyt be yiğidim omni man .

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
vur hanceri kalbine ulkücü bıyıklım

Ahmetmutlu93

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Abi o final neydi be ikiz abilere bak bak sen bu arada hellboy'umsu iblisi çok sevdim