X-Men '97 izle

X-Men '97 1.Sezon 10.Bölüm izle

Tolerance Is Extinction (3)

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
ONUR DAŞ

Çok sevdim 1 günde bitirdim

ULTiMEYZiR

Efsane bir seri devamını bekliyorum

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
son sahnede spider man emceyi bulması özelikle çok duygulandırdı

Fırtınabaşak

kart kart kart kart kart gambiiiiiieeeeeeğttttttt

satartony95

bu seri tüm mcu dan daha güzel umarım diğer sezonda deadpoolu ve thoruda görürüz

Ororo Monroe

apocalypse de geldi nasıl dayancaz ya yeni sezon için keşke hemen bitirmeseydim

Ororo Monroe

greeks did love horses and ironie

Ororo Monroe

bu seriyi daha iyi anlamak için çizgi roman önerisi olan var mı animasyonların hepsini izledim

fehilen91

Ben böyle çizgi dizi görmedim babalar şaheser yapmışlar umarız ki 2.sezon da böyle olur zaman kirilmasinda apocalypse e bağlamaları çok iyi olmuş çünkü hikayedeki en kötü o ayriyeten Avengers Spiderman red devil i görmek harika çok güzel iş cikartmislar 2.sezonda görüşmek üzere 👋👋👋👋

Yoshimakatako

Her bölümde adamı şok eden bir dizi bence sonları harika bitiyor senaryosu kim hazırladıysa aşırı iyi beklentimin çok üstündeydi. Bu kadar keyif veren kaliteli pek fazla dizi yok benim için. 38:11 de bir sahne daha var

xmen i zamanda tam apocalypse nin yanına kim attı acaba
şimdi bunu 5 6 ay nasıl bekleyecez yeni sezonu :(
o değilde izlerken dedim bastion u anca apocalypse gelir durdurur diye de gelmedi. ama sonda çıktı bakalım olaylar nasıl ilerleyecek
2. sezon geldiğinde bu bölümü izleyip öyle başlayacam

Malware ZsSkayr

inanılmaz bir sezon finaliydi. gerçi ben onslaught gelir sanmıştım ama demekki onun olay örgüsünü farklı bağlayacaklar gibi. rogue'nun ''hatırla'' diyerek bastion'a öfkeyle saldırması harikaydı. bastion'un sonunun onslaught elinden olur sanmıştım, bambaşka şekilde öldü. burada tatmin olduğumu söyleyemeyeceğim. geçmişe giden x-menler en sabah nur ile karşılaşıyor. çizgi roman evrenine hakim olan birinin onun apocalypse olduğunu bilir. geleceğe gidenler de cable'nin gençlik haliyle karşılaşıyor. cable'da apocalypse ile savaşması için eğitilmişti. mid-credit sahnede de günümüz zamanında apocalypse'i görüyoruz. gambit'in kartlarından birini alıp çok fazla ölümden bahsediyor. bu da gambit'in ölüm atlısı olarak geleceğini onaylıyor. 2. sezonumuzun kötüsü apocalypse olacak belli ki. ya aga bütün bunları siktir edin bunlar da harika da, beni asıl heyecanlandıran şey peter parker'ı ve yanında mary jane watson'ı görmüş olmamış. yıllar sonra spider-man'in sevdiği gerçek kadını bulmuş olması fazlasıyla mutlu etti beni. anlatamam. hani dr. pençe'nin yüzünü görmek veya tom & jerry'deki kadının yüzünü görmek gibi bir şey oldu. bunun yanı sıra spider-man 98'in geleceğini kuvvetli bir şekilde hissediyorum. yakın zamanda duyurulursa şaşırmam.

beelzebub39

Olm resmen öylesine başladığım dizi bir şaheser çıktı umarım devam sezonlarıda bu efsaneliği korur

yayla

Çizgisini bozmadan devam etmesini umalım. Zaten oldukça önemli serileri ve bölümleri (dergileri - kitapları) işlemişler. Ayrıca sinema da bile bu kadar yüksek kalite tutturulamaz. Eğer ki olay sadece dizi yapımcılarının ve stüdyonun para kazanma amacına yönelik olursa, süper kahraman filmleri enflasyonuna dönüşmüş kalitesiz yapımlar ortaya çıkar. Bu serinin bozulmaması dileğiyle.

Dizinin gelecek bölümlerin de; "En Sabah Nur"'un, "Apocalypse"'e dönüşmesinin işleneceği belli oldu. Bu tıpkı "Magneto"'nun (Doğum adı: Max Eisenhardt - Takma adı : Erik Lehnsherr ve Magnus) dönüşümü gibi mi olacak? Yaşadığı sıkıntılar onu başka bir ruh haline mi sokacak? Bu konuların devamı gelecek sezona kaldı. Anlaşılıyor ki üç farklı zaman dilimin de bu konular işlenecek. Geçmiş, günümüz ve geleceğin nasıl şekillendiğini göreceğiz.
Bu diziyi beğenenler, sitede mevcut olan diğer "X-Men" dizilerini de gözden geçirebilir. Sırası ile "X-Men: The Animated Series (1992)" - "X-Men: Evolution (2000)" - "Wolverine and the X-Men (2008)". Ayrıca Japon kültürü katılarak hazırlanmış, "Wolverine (2011)" - "X-Men (2011)" de ilginizi çekebilir. Saygılar ve sevgiler ve de iyi seyirler dileriz.

AHMETBCK

Çok iyi sezondu şimdi eski x men dizisine başlıcam beklentimin çok üzerinde Bi diziydi bayıldım

Thedark2z

bekliyoruz.....

King Wolf

Bu Dizi 3. Sezon Onayını Almış, Burdanda Anlıyoruzki 2. Sezon Zaten Çoktan Hazırmış. Umarım Hikayeyi Güzel Devam Ettiriller.