Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Supernatural izle

Supernatural 15.Sezon 90.Bölüm (Özel Bölüm) izle

The Long Road Home

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Tardis

@SezonlukDizi admin Supernatural spin-off'u olan The Winchesters dizisi gelir mi acaba? Var mı öyle bi ihtimal bilmiyorum ama olsa çok güzel olurdu.

Tardis

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Her karaktere değinmelerine bayıldım, Impala bile bir karakter ve her karakterin ne kadar özgün ve sıradışı olduğuna ve nasıl geliştirdiklerine değinmeleri bence mükemmel. Supernatural karakter açısından çok zengin bir hikaye ve klasik olsun unique olsun her tür karakteri görebiliyorsunuz ve kitap vb. yazımla uğraşan herkes için ders kitabı niteliğinde çünkü bu kadar birbirinden apayrı karakteri tek bir sahnede toplama konusunda herkesten iyi iş çıkardılar bence. Genel olarak baktığımızda dizinin hataları ve kusurları olduğunu biliyoruz ve en sonuna geldiğimizde başından beri her şeyin Chuck'ın yazıp sergilediği bir tiyatro olduğunu görüyoruz ve Chuck bir Tanrı olarak oldukça kusurlu bir Tanrı yani bu dizinin tüm hatalarını görmezden gelip sadece karakterler sayesinde bile keyif almamızı sağlıyor çünkü evet hikayelerini Chuck yazmış olabilir ama karakter gelişimleri ve yaptıkları seçimler üzerinde sandığı kadar etkisi yoktu ve bu karakterler çoğu zaman onu da şaşırttı. Chuck çok iyi bir yazar olmayabilir ama karakterler kendi hikayelerini ellerine alıp bize doğru değerler için savaşmayı öğretti. TEŞEKKÜRLER SUPERNATURAL. Bu arada Cass'in aşk itirafına değinmemişler not cool. Bu bromance'teki b'yi atmanın zamanı geldi c'monnn
Bölümün 42 dk olduğuna inanamıyorum bana 15 yıl gibi geldi <3 (':

Tardis

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ÖNCELİKLE Crowley'i sonunda bi şeye dahil etmelerine ve Mark Sheppard'ın katılımına bayıldım. Crowley hakkında herkesin böylesine güzel konuşması ve Sheppard'ın "I was never sure whether he wasn't actually an angel." demesi... Bence de Crowley o potansiyele sahipti. Hatta eski tumblr postlarını karıştırdığım zaman bir hayran teorisi okumuştum. Crowley'in de başlangıçta bir melek olduğu, sonrasında Anna'nın yaptığı gibi Cennetten düşerek dünyaya bir insan gibi doğarak geldiğini ve normal bir hayat yaşadıktan sonra Cehennem'e gidip şeytan olmuş olabileceğini söyleyen bir teoriydi ve aklıma çok yatmıştı. Crowley bir sahnede Naomi adlı melekle Mezopotamyada tanıştığını söylüyordu ve bu Crowley'in yaşadığı zamanla uyuşmuyor bu nedenle bir melekken olmuş olabileceği söylenmişti ve bence öyle olmasa bile Crowley dizide gördüğümüz birçok melekten daha iyi kalpli ve adildi. Bu dizinin harcadığı en önemli karakterlerden biri ve kalbimde her zaman özel bir yeri olacak. You're my king, Crowley <3

zuma53

Bitince içimde bir boşluk oluştu resmen.

Madonna McDonald

9.18 benny mi o !??

Morpeous6167

Vay be neler izlemişiz , neler yaşamışız böyle bazılarını da hayal meyal hatırlıyorum bazılarını hatırlamıyorum o kadar çok bölüm var ki ama en sevdiğim bölümler kesinlikle hileciyle olan bölümleridir çok gülmüştüm:)

SuperDex

Finali izledikten sonra bu özel bölümü izledim. Kalbim dağlandı... :') Karakterlerin konuşmalarını eski bölümler kesitlerini görmek çok güzeldi. It has been a long road guys... fakat Chuckın da dediği gibi "all the good things must come to an end."

eazykool

güzel bir özel bölüm olmuş 15 sezonluk serüvenin bitişi...

shagarow

Öncelikle şunu yazmak isterim ki aklı olan bu özel bölümü izlemez :)

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
''Carry On Wayward Son'' eşliğinde oyuncuların duyguları ve diziden sahneler izleyip duygulanmak mı? Abi bu nee, bu bildiğin diziye tekrar başlama sebebi :))) Neler izlemişiz ya, hele o eski sahneler off offf! hatırlamak çok güzeldi. Cidden bu özel bölümü diziye tekrar başlasınlar diye yayınlamışlar gibi, sons of bitches :D Hayatımın tam olarak yarısına eşlik etti bu dizi, baya baya en yakın arkadaşım oldular, aileden biri gibi... Müthiş keyif alarak izledim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ha bu arada evet, ilk bölümden tekrar başlandı bile :)

supertramp_

harika bir serüvendi. eğlenceli zamanlarımız oldu karakterlerle birlikte bizim de. veda etmek zorunda olmak üzücü olsa da geriye bakınca tebessüm ettiriyor ya insana paha biçilemez. good bye boys and good bye spn family :))

sedaackr

efsaneydi her bölümü. hikayesi hep aileydi ve biz bu kardeşlerin bağını sevdik tek bir an bile "sıktı artık bitsin" demediğim demeyeceğim bir diziydi 8 senedir hayatıma eşlik etti seni seviyorum supernatural hoşçakal...

joker1116

nekadar gençtiler dün gibi hatrlıyorum 3.sezondaykenmi ne başlamıştım buna :) sıkıldım 12. sezon gibi bıraktım aşırı saçmaladılar ve bozdular bence ama eskiler iyiydi :)

bitakimmaviseyler

her hafta bir korku filmi çekmek daha iyi bir tabir olamazdı

Clegane

Söylemezsem olmaz ama dizinin en kral ve cool karakteri bana göre ilk Dead ( Dean’i yanlış yazmadım Ölüm karakteri )

thebusee

İzlerken çok duygulandım. Eski bölümlerden kesitler,oyuncular vardı. Crowley'i görmek mutlu etti. Her şeyi o kadar iyi yapmışlar ki efsane olarak kalacak en azından benim için. :)

thebusee

Bu kadar ikonik karakterleri bir daha göremeyecek olmak beni üzüyor

hayfar

Cok guzel olmus , tum onemli karakterleri gormek harikaydi , konusmalar , eski sahneleri gorup hatirlamak iyi geldi