Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Supernatural izle

Supernatural 14.Sezon 7.Bölüm izle

Unhuman Nature

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
omurerdem98

Dean ve Jack'in sahneleri çok güzeldi

kabak tadı verdi artık

Madonna McDonald

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
nick alt tarafı insan değil mi ya sırf istiyo diye luciferın dönmesi biraz saçma olmuş bence :/

Boseidon

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Önceki bölümde bıkarak aylar önce bırakmıştım. Önceki güzel bölümlerin hatrına bir daha izleyeyim dedim Lucifer diye terminatör çıkarmışsınız herşey çok saçma ve gereksizdi galiba bu diziyi bitiremeyeceğim.

Sherlock Holmesss

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
O neydi öyle Lucifer mı.. Gerçekten saçmaladılar. Bi kere Lucifer ve Nick olayı bitmeliydi bu sezonun başından itibaren. Crowley bile gitti, diziye giren herkes bi şekilde gitti ama Lucifer'dan bi vazgeçemediler. Tamam karakteri seviyorum ama lütfen yani bu kadar uzatmayın. Hele Nick'in sahneleri... Sevdiğim karakteri görmekten artık bıktım yani, onun sahnelerini atlayarak izliyorum. Gerçekten de sonverilmeliydi Nick'e de Lucifer'a da. Şuan senaryo iyi gitmiyor. Sevmedim. İnşallah bir yerde toparlar. Jack de aynı Castiel gibi anca güçsüz düşüyor. Nefilim nefilim diye kudurdular dizide, özü gitti şimdi bi b*ka yaramıyor anca güçsüzleşiyor. Castiel de pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Bütün kötülükleri Sam ve Dean(insan halleriyle) neredeyse sadece kendileri hallediyor. Castiel de iki ayak işi yapıyor. Bir de ölen diziden çıkan karakterler(Bobby, Charlie vs.) anca geri geliyorlar. Bu da çok saçma. Bobby şimdi ne alaka yani. Hele o sığınaktaki diğer hunterlar(senaryoya çok dahil olmasalar da) Ben eski bölümleri özlüyorum. Bu ne kardşm bu sezon ne ettiyseniz batırdınız yani.

bradpitt35

Mükemmel bir senaryo... Tşk. Sdo...

MeteHan34

bu arka sokaklar değil mi?

jessepinkman666

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Lucifer mıydı o?Aşırı mutlu oldum.Luciferin sahnesi dışında çok boşş bir bölümdü.Umarım Michael vs bu dünyadaki Michaeli da görürüz.

hayfar

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Jack durumu kotu , Dean de hasta olacaga benziyor , Nick gorunuse gore tekrardan Luciferin karakterine burunecek , ama bolumun en cok hoslandigim kismi jack ve dean beraber takilmasi , ozellikle otomobil surusu

sserhat7

len ne abarttılar çocuk ölmedi gitti. konuşmalar replikler çok yapmacık saçma zaten. duygu geçiremiyorlar. dizideki tek güzel taraf lucifer