Six Feet Under izle

Six Feet Under 5.Sezon 9.Bölüm izle

Ecotone

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
dontcryy

Yok şaka yok şşş bir şey yok

thisg

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Nate en sevdiğim karakterdi ama bu sezon Brenda'nın dediği gibi narsist olduğunu dibine kadar hissettim. Her zaman elinde olanı özgürlüğüne vurulmuş bir zincir olarak görüyor kaçmak istiyor ve bu döngünün içinde sıkışıyor. Ayrıca Brenda için bu kadar üzüleceğimi asla tahmin etmezdim.

semama

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
dizideki favori karakterim sendin son zamanlarda çok bencil olsan da... üzdün nate :(

zeyzeyyy

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
son bölümlerde nate'in ne kadar bencil biri olduğunu anladım ama yine başkaydın nate... çok üzgünüm :'(

nonono

Ya ruth seni de ormanda kaplanlar yeseydi keşke dkdkkd

SHAMELESShastasi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
plâstik bıçak çatal kullandıklarında bi gülme geldi sjahajbajahahaha ayrıca ruth git gide soğutuyorsun insanı kendinden bir süre erkeksiz, kocasız yaşasan ölmezsin yani bir sakin ol ya ondan ona ondan ona bir dinlen. Ve Nate... üzdün bu kez öldün gibi hissediyorum..

Neptün Savaşçısı

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Nate'in son rüyasında Scooby Doo'daki gibi karavana binmeleri ve David'in tıpkı Shaggy gibi görünmesi çok tatlı bir ayrıntıydı. Nate aralarındaki sorunları bahane etse de Brenda'nın da dediği gibi gerçek bir bağlanma ve sorumluluk alma gerektiğinde kaçmayı, inkar etmeyi tercih eden bir karakter. İroniktir ki dizinin ilk bölümlerinde ailesini sessiz olup her şeyi bastırmakla suçlayıp eleştiren Nate asıl problemlerini görmek istemeyip bastırdığıiçin konuyu Brenda'yla arasındaki tartışmalara getirdi. Nate'in aradığı huzur falan değil, öyle olsa Lisa'dan yılarca kaçmaz, evlendiğinde de evliliği bitsin diye dualar etmezdi. Brenda'nın Joe'yla çok güzel bir ilişkisi varken Brenda'nın kanına girip Joe'dan ayrılmasına sebep oldu, yetmedi kızını alıp yanına yerleşti. Brenda, Maya'yı gerçekten kendi öz kızı gibi sahiplendi, anneliği, aidiyet hissini Maya sayesinde öğrendi. Hayır naapacaktı ölmese, Maya'yı her canını sıkan kadından ayırıp başka kadının yanına mı sürükleyecekti? Yaşasaydı Maggie'nin dilenci pozlarına bir ay katlanamazdı, huzur zannettiği şey kadının kendini ifade etmekten bile aciz, sürekli mağduru oynayan bir dilenci gibi gezmesiydi. Ölünce huzur bulmuştur umarım.

backtothefuture

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Brenda önceden çok sadakatsiz biriyken seninle evlenince değişti. Sen de tam tersi oldun.. 3 günlük Maggie için senin çocuğunu taşıyan kadına haksızlık ettin.. Ama tabiki senin yerin çok ayrı benim için Nate.. :(

sikkofiyıld

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Brenda evlendikten sonra tamamen Nate'e bağlı kaldı, eski huylarından arındı ve Nate'e layık olmak çalıştı. Ama Nate, seni Brenda'ya karşı savunan bizleri mahçup duruma düşürdün, olmadı be Nate yakışmadı... Kalbimdesin yine de boddy boy, umarım ölmemişsindir ama bu sefer gerçekten gittin gibi.

perekoma

Cehenneme kadar yolun var boddy boy

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ulen hasta hasta kadına diyilecek zaman mı ayrılıyorum die? kadın hamile karnındaki çocuğun sağlıklı olup olmadığı bile belli değilken o durumdaki bir kadına çok rahatça ayrılmak istiyorum diyebilen bencilin, kendinden başkasını düşünmeyen aşşalık bir adamsın nate. cehenneme kadar yolun var

10thdoctor

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Nate ne kadar gıcıklaştı son bölümlerde