Six Feet Under izle

Six Feet Under 5.Sezon 12.Bölüm izle

Everyone's Waiting

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
burakkzkl

Final diye buna denir harbiden yapmış adamlar

dontcryy

Diziyi izlerken David nate ve Claire üçlüsünün maya’ya şarkı söylediği bir yer vardı orayı ss almıştım çünkü o an çok güzeldi her şey güzel geldi ve kötüleşeceğini hissettim. Tekrar o fotoğrafa baktığımda ağlamaktan nefes alamadım. Sanki bu sıralar hayatım o fotoğraftaki hisleri yansıtıyor bana. Çok güzel olan bir şey yok hatta hayatsız gibiyim ama ailem arkadaşlarım sevdiklerim yanımda ve bunun bitecek olması beni çok üzüyor. Orada sıkışmış kalmış gibiyim.

dontcryy

Oğlum niye bu kadar etkiliyor yokum ben şu an ruhum farklı aleme geçti kusuyordum aglamaktan

hiposko

07.03.2024 01.05 2023 yazında başladığım diziyi nihayet bitirebildim. Diziyi tavsiye eden berkingham a teşekkürler

okkrrr

ı was there 11.02.2024

Bilotector

Şu son 10 dakikanın yaptığı etki başka herhangi bir dizide var mıdır acaba? Kendisine çok yakışan bir final. Bu diziye daha dün başlamış gibiyim, daha dün ilk bir iki bölümü seyretmiş ve "Bu nasıl bir dizi, nasıl reyting kastı acaba" diye düşünmüştüm. İlle de eleştireceksem şu iki noktayı eleştiririm: eşcinsellik ve genel olarak cinsellik, bazen bir bölüm içinde tadını kaçıracak kadar fazlaydı. O kadar kendine özgü bir dizi ki. İki büyük tema: İnsan ilişkileri ve ölüm. Daha güzel işlenemezdi.

semama

o kadar güzel bir dizi ve o kadar güzel bir finaldi ki... yeri her zaman çok ayrı olacak.

falafelspor

ikinci defa izlemeye geldim bu bölümü. ağlamaktan bir saatlik bölümü iki saatte bitirebildim.

zeyzeyyy

her şeyiyle harikaydı. karakterlerin 5 yıllık maceralarına tanıklık etmek ve böyle bir final bölümüyle son bulması müthiş ötesi...

visneecurugu

08.08.2022 02:31

AHoleinTheWorld

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Vaov! Ne izledim ben az önce. 1. sezondan finaline kadar tüm karakterlerin gelişiminin, ilerleme/gerileme noktalarını o kadar doğru işlemişlerdi ki... Tepeden birden çok hayatı izlemiş ve hepsinin bir noktası ile bağ kurmuş gibiyim. Bir süre dizinin ve özellikle son 15 dakikanın etkisinden çıkamayacağım.

Nathan Wright

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"you can't take picture of this it's already gone ... "

Alpss

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Son sahnelerde neler yaşadıklarını gösterdiklerinde sevinmiştim en azından ne yapıyorlar acaba diye içimizde kalmadı diye düşündüm. Herkesin ölümünü gösterdiler şuan duygusal bir top gibiyim, keşke göstermeselerdi. En çok dokunan ölüm sahnesi keith oldu yaşlı ve hala çalışmaya devam ediyordu, acaba cenaze evi işi iyi gitmiyor muydu?
Şarkı cuk diye oturmuş sanki o sahne için yazılmış gibiydi. Merak eden varsa şarkının adı Sia - Breathe me. Bir efsane daha bitti..

redmouse

05.11.2021 18.15

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
dizinin finalini izleyince anladım ki geleceği ve sonu bilmekte acıymış. olayların içinde, hayatın akışında gitmek en iyisiymiş. bir son var ve orada yaşayamayız. hayat bir yarış değil çünkü. bir varış noktası da değil. herhangi bir tanımı da yok.

nonono

ağlamaktan komaya giriyodum neredeyse çok çok çok güzeldi <3

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
en uyuzu olduğum karakter olan ruthun ölümüne bu kadar üzeleceğimi düşünmezdim ya öldüm ağlamaktan

edalexdesouza

2001 yılından 2005 yılına değin mükemmel bi hayat kesitiydi

edalexdesouza

iyi ki izledim iyi ki ne söylesem az kalır, insanların ruh halini depresyonunu mutluluğunu hüznünü her duygusunu iliklerime kadar hissettirdikleri mükemmel bi başyapıttı

edalexdesouza

22.09.2021 23:50

falafelspor

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
you can't take picture of this it's already gone çok şey yazmak istedim ama şu bölümün hüznünden ve ağlamaktan ancak bunları yazabiliyorum şu dizinin her karakterini ayrı ayrı hem sevdik hem de nefret ettik öylesine içselleştirmişiz onları öylesine kendimizden bir şeyler bulmuşuz ki karakterlerde son on dakkada gösterilen ölümleri herkesi paramparça etmiş, son on dakkayı bittikte sonra tekrar izlemeye çalıştım fakat başaramadım bir türlü. aklım bir yandan da meggie'de kaldı diziye sessiz sessiz geldi sessizce gitti, bu bölümde gösterdikleri tek sahnede de doktorla görüşüyordu nate'den hamile kaldığı düşünüyorum. keşke son on dakkada onun da mutlu olduğu anları görebilseydik. iyi ki izlemişim bu diziyi diyorum şimdi kendi kendime ve en yakın zamanda tekrar-yüreğim kaldırırsa- izlemek dileğiyle.

Chandler Tribbiani

Seni çok seviyorum :(

M-T-Y

Six Feet Under bir efsane ve ben bu efsanenin sonuna geldim. Böyle bir diziyi bitirmiş olmanın aynı zamanda hem mutluluğunu hem de üzüntüsünü yaşıyorum. Six Feet Under hayata dair mesajlar veren, hayata olan bakış açınızı sorgulamanızı sağlayan, hayatın en acı gerçeği ölümle yüzleşip onu benimsemenizi sağlayan, kardeşlik ilişkilerinin temeline inip onu en derinden anlamanızı sağlayan, ebeveyn çocuk ilişkilerine farklı bir açıdan bakabilmeniz için size yeni pencereler sunan, eyer varsa homofobiklikten kurtulup eşcinselliği anlamanızı ve onlara hak vermenizi sağlayan gönül ilişkilerinin karmaşıklığını, güzel yönlerini, kötü yönlerini insana farklı pencerelerden gösterip insana onları yorumlayabilme penceresini veren, kısaca insana yepyeni bir hayat felsefesi sunan ders niteliğinde bir dizi.

SHAMELESShastasi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Son 10 dakikayı bilmiyorum kaç kez geri sardım ve izledim.. çıkamıyorum resmen son 10 dakikanın içinden hunharca ağladım teşekkürler SFU ..

SHAMELESShastasi

Bölüm puanı ve yorumları görünce coştum beklentim tavan şuan haydi bakalım son bölüm izleyelim....

backtothefuture

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
son 10 dakikayı gözyaşları içinde izledim ve hala da ağlıyorum...sanırım ara ara açıp izleyeceğim sonunu...
EFSANE! Her karakter kendine özgü, her bölümün yeri ayrı, çok çok güzel, özel bir dizi...Her duyguyu yaşadım izlerken..İçselleştirdim çoğu zaman...Ne desem az gelir.. İyi ki böyle bir dizi yapılmış ve iyi ki izlemişim... teşekkürler six feet under...

zeybay

Mükemmel dizi, mükemmel final..

sikkofiyıld

Tek kelimeyle, başyapıt. İnanılmaz şeyler kattı, inanılmaz şeyler öğretti. Bir ailenin gerçekten içinden gibi olduk dizi boyunca. Teşekkürler Six Feet Under, her şey için.

roadtohell

ne diyebilirim ki... sia nın breath me şarkısını çok severim çok da dinlerim ama benim için ayrı bir anlamı var artık . sanırım şimdi neden insanların finalden bu kadar övgüyle söz ettiğini anladım . harika bir dizi, olağanüstü bir final ve de kalp kırıcı...

luke

muhteşem

django73

Vayyy bee bi dizinin daha sonuna geldik ama iyi geldik süperrr finall

perekoma

Sonunu ağlayarak izledim yeminle :( Dizi skalam çok geniştir bu şekil bir final izlediğim daha olmamıştı. Tek kelimeyle muhteşemdi. şu dizi sadece şu final için bile izlenir. herşey için çok teşekkürler SFU ve Sezonluk Dizi ailesi :(:(:(

Gökberk Bey

Muhteşem bir finaldi.Son kısımda fena ağlattı. Her sezonu farklı bir zevkle izlediğim bir dizinin daha sonuna geldim. Herşey için teşekkürler SFU ve Sezonluk Dizi Ailesi.

meneclep

Gelmiş geçmiş en iyi finaldi.

Thorndike

Yaşattığıniz her duygu için teşekkürler.

pinkranger

Gelmiş geçmiş en iyi final yapan dizilerden biri tartışmasız.

filmseverkitapokur

Beklediğim "Final" daha farklıydı ama, güzel diziydi be.

omrfdn

GÜZEL SONDU YA LA BEKLEDİĞİM GİBİ BİTTİ AMA NATE ŞAŞIRTTI