Doctor Who izle

Doctor Who 1.Sezon 3.Bölüm izle

Boom

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
biraderani

hitleri anlamak

TyLeR05

güzelim diziyi ne hale getirdi bu sjw woke köpekleri yav, hali hazırda işleyen bi mekanizmayı bozmaktan öte hiçbir marifetleri yok. erkek karakteri kadın yap zenci yap, yakında lgbti de yaparlar. ama sıfırdan orijinal bi kadın, zenci lgbti veya azınlıkta olan bi karakter yapmazlar. dünyanın çivisi çıkardınız anasını satayım. batının geçmişte sömürdüğü dünyadan bugün dizilerle filmlerle af dilemesini, biz zaten bu dünyadan uzaklaşmak escape için film dizi izleyen insanlar bunların mallıklarını çekiyoruz. lotr'a bile dayandı köpoğlu köpekler. bunu yazınca kadın düşmanı veya homofobik oluyoruz. hayır kardeşim değilim, çünkü sopranosda gay bir mafia üyesi vitonun içinde bulunduğu çıkmazı izlerken hiçbir problem yoktu, çünkü orijinal bi karakter yazımı vardı. neyse daha izlenmez bu dizi.

THASOS

Gelmiş geçmiş en iyisi demiyorum ama şunu kabul etmeliyiz ki şimdilik Ncuti Gatwa'lı bölümlerin en iyisiydi.

HeLLoEthnic

Hayatımda izlediğim en anlamsız Doctor Who bölümlerini yapmaya devam ediyolar...

Sılaa

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
çok iyi bölümdü moffat kendini belli etmiş hemen. ama ruby'nin bu kadar kolay dirilmesi hoş olmamış gözüme battı. bir dee doktorun ağlaması olmamış sanki üzüntüden ağlamasına bi şey demem david de çok ağlıyordu mesela ama bu mayının üstündeyken ağladı korkudan ağlamayı yakıştıramıyorum doktora. balık kroket ve krema göndermesi de çok tatlıydıı

Atmega328p

zenci gay doktor müthiş olmuş. diziyi nasıl daha kötü hale getirebiliriz diye düşünen bir ekip var herhalde. Tardis'i trans ve asyalı yapmayı unutmuşsunuz. Hatta içinin dışından büyük olmasının sebebini plus size olmasıyla da açıklayabilirsiniz.

Tümünü Gör Tartışmalar