Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Tomorrow

Dizi, talihsiz bir kaza sonucunda sıra dışı bir ölüm meleğiyle tanışan Choi Joon Woong (Rowoon)'un etrafında dönmektedir. Choi Joon Woong (Rowoon), üç yıl işsiz kaldıktan sonra kendi hayatına son vermeye karar verir ve intihar etmek için bir köprüye gider. Ancak, orada kendisi gibi köprüden atlamak üzere olan başka birini bulur ve onu kurtarmak için kavgaya tutuşur. Kavgada ikisi de köprüden düşer. Bu sırada intihar etmeyi düşünenlerin hayatlarını kurtarmak için birlikte çalışan ölüm melekleri Goo Ryun (Kim Hee Sun) ve Lim Ryoong Goo’nun neden olduğu bir hata nedeniyle ruhu vücudundan kaçan Choi Joon Woong (Rowoon), üç yıl komada kalır. Yarı canlı yarı ölü bir ruh olarak beklenmedik bir şekilde yeraltı dünyasının en önde gelen ölüm meleği şirketinin kriz yönetim ekibinde bir iş bulur. Ekipteki görevi, yüksek intihar riski taşıyan insanlarla özel olarak ilgilenmek ve onların yaşamaya devam etmelerine yardımcı olmaktır.

kitana

daha fazla bölümü olmalıydı... izlediğim en kaliteli kdramaydı

b99enthusiast

Canım dizim ya keşke bitmeseydi.. Her hafta sabırsızlıkla beklediğim izlemekten aşırı keyif aldığım bir diziydi. Keşke daha fazla bölümü olsaydı konusu da müsaitti aslında ama napalım artık...

betteroff

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"sonuçta kendimizi kurtarabilecek tek kişiyiz" :(

nasarswarley

En sevdigim dizi oldu. Dizinin anlatilan dram ve gizemli kisimlari muhtesemdi. Sizlere de tesekkur etmeliyim. Her sey cok guzeldi🥺

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
koo ryeon ve joong gil ikilisi cok guzeldi 16 bolum boyunca huzunlenmem dedim ama son 3 bolum... Bir de idol kiz ile joon woongu biraz daha gorseydik keske.

Maria1

Favori dizim oldu. Kesinlikle izlemelisiniz.

kitana

admin shooting star dizisini siteye ekleyebilir misiniz

betteroff

of nasıl biter yaa insanlara ve onların acılarına dokunan harika bir diziydi ekibin uyumu kaçınılmazdı keşke 2. sezon olur mu acaba olur umarım bir de romantizm eksikti biraz :( kesinlikle özleyeceğim bir dizi oldu.

b99enthusiast

Keşke yüz bölüm olsa bu dizi yaa o kadar seviyorum ki

ismim-mismim-yok-benim

kalbim binbir parçaya bölündü.

ismim-mismim-yok-benim

bütün bu acıların yaşanmış olması kalbimi çok ağrıttı. şimdi ise sandalyesinde bütün olanlara rağmen oturan güçlü bir kız çocuğu heykeli var.