Spartacus: Gods of the Arena
Spartacus: Arenanın Tanrıları

Batiatus’ ın evi; şarap ve kadına susamış, kılıç ustası, kötülerin şampiyonu Gannicus ile parıltılı şöhret yolunda yükseliyor. Bu genç Batiatus’ ın uzun zamandır beklidiği andır. Babasını devirip, kontrolü kendi eline alacak ve gladyatör ordusunu kurmak için hiç bir şeyden çekinmeyecek. Sadık ve açık göz karısı Lucretia; Batiatus için her türlü oyunu, gizli saklı iş yapacak, gerektiğinde baştan çıkarıcı arkadaşı Gaia’ nın muzip yeteneklerinden yararlanacak. Hep beraber, insanları kandırmak, tüm gücü kendi ellerine almak ve Capua’ nın kanını emmek için hiç bir şeyden çekinmeyecekler… İşte "Spartacus: Gods of Arena", Batiatus evinin küllerinden doğmasını sağlayan bu ilk gladyatörlerin öyküsünü anlatmaktadır.

ILESM

cok iyidi ya. Ashur serefsiz suriyeliler tarih boyunca itlik yapıyorlarmıs ya.

ILESM

6:27 büyü mü yaptı o ne.Darbenin etkisi geç geldi herhal.

RafaSilva

güzeldi görüşüm yıne aynı ılk kez spartacus ızleyecekler bu bölümde 1 saat 5dk den sonrasını izlemesin ve bu sezondan başlasın. battleroyal maçı da çok iyiydi

MustafaCaN PayitahT

Spartacus serisi eski herkes biliyor çoğu kişi ama bilmeyenler için açıklayayım, çok erotik açık sahne var ilk tv izlemeye başladım güzeldi ama erotik sahneler yüzünden yarı da kestim parça parça izledim, iyi seyirler.

DavyJho

Hikaye bakımından Blood and Sand'ın 1. Sezonunu izledikten sonra Gods of the Arena'yı izlemenizi tavsiye ederim şahsen ben öyle yapmadığım için pişmanım.

Cımbız

Efsane Bitti

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Spartacus: Blood and Sand 2010 8,5 9,3
Spartacus: Blood and Sand 2010 8,5 9,3
Spartacus: Gods of the Arena 2011 8,5 9
Spartacus: Gods of the Arena 2011 8,5 9