Cidden insanlar seviyor mu bunu ya?

Arda Akel

Cartoon Network'te ''aaa? bu neymiş ya?'' diye **12 yaşımdayken** baktığım ve sonrasında da ''bu ne ya, böyle dizi olmaz olsun be!'' dediğim çizgi dizi. Ve soruyorum sizlere, insanlar bunu ciddi ciddi seviyor mu yahu? Neresi sevilesi ki bu dizinin? CN'ün çıkardığı en berbat çizgi filmlerden biri! Olmamış hocam olmamış. Bunu izlerken fena cringe oldum DAHA İLK BÖLÜMDEN. Süngerbob ve Dora the Explorer gibi bu da bebe dizisi, yok şöyle olmaz böyle olmalı, yok doğru/yanlış BEBEK MİYİZ BİZ?? Oh be bitti ya ama, çok sevindim. Son bölümü de diğerleri gibi berbattı ya, ''heheyt be! Noooldu mal-bol girdi mi?'' dedim resmen. Sonra da bir başka beladan kurtulduk diye yaktım bi sigara. :) Rest in Pieces. *Biliyorum, rest in PEACE olduğunu ama, ''pieces'' dendiğinde NEGATİF oluyor. Meraklısına yani :)* Son bir şey daha, Regular Show gibi, Johnny Bravo, Samurai Jack, Ben 10, Generator Rex gibi harika diziler yayından kalkıyor, bunun gibi 3 yaş dizileri devam ediyor ya, gıcık oluyorum. Amaaan... Neyse. Bi' bu, bi şu Angelo Kuralları, yok efendim Adventure Time'mış, yok Flapjack'miş, yok Ben 10 Reboot'muş... ASLA BİZİM DİZİLERİMİZ GİBİ ''EFSANE'' OLAMAZSINIZ, OLAMAYACAKSINIZ! BEBE DİZİLERİ SİZİ!

Antipatik

Evet seviyoz. Regular Show, Johnny Bravo, Samurai Jack, Ben 10, Generator Rex, Angelo Kuralları, Adventure Time ve Flapjack de seviyom. Ben 10 Reboot sevmiyorum ama sevenler olabilir. Boş boş tartışmaya gerek yok. Herkes her diziyi sevecek diye bir dava yok. Bebe dizisi filan değiller, olgun biri olup "bana hitap etmiyor" de geç.

lucky peanut

tartışma olsun diye yazmışsın. bir şeyi beğenmiyorsan doğru bir dille belirt ya da o şeyi görmezden gel çocuklaşıp mal-bol gibi şeyler kullanmak yerine. seriye dediğin cringe yorumunu bildiğin yazarak yaşatmışsın. sevmediğim bir seride de bu tür yorum görsem ayni tepkiyi verirdim ama şansa bak ki çocuklaşıp beğenmediğim bir şey varsa olması gerektiği gibi görmezden geliyorum. tavsiye ederim.

91.Forte.91

Böyle sağlam diziye böyle saçma eleştiri yapmakta yetenek gerektiriyor.

Warthan

3. Sezon 32. Bölüm'ü izle de sonra çocuk dizisi de.

Ömer Ekel

2. Sezon 8. Bölüm bir şey değil

Epistemor

verin ilgisini

zMehmet

Zevksiz. Yoruma 1 yıl özenmişsin.

isimsiz_y22

ben sana diyormuyum Aşk 101 izlemişin diye sanane bundan sanane

skadissblast

gumball çocuklara hitap ettiği gibi büyüklere de hitap eden bir dizi yani yeri gelince çok siyasi yada gündemden eleştiriler yapabiliyor sana bir şeyler kattığı oluyor ondan marjinal takılacağım diye gelip burada insanların beğenilerine hakaret edip ağlamaklı konuşmalar yapma bence

hugoderune

her ne kadar çocuklar için eğitici br çizgi flim olsada yetişkinlerede bazı gerçekleri hatırlatan bir çizgi flim. İçerisindeki mizah anlayışları beğenilip beğenilmememsi tartışmaya açıktırki bence oldukça neşeli bir espri anlayışı var çizgi flimin.

Kıvanç Dinçsoy

Linç toplamak için güzel bir yöntem.

sticker

Ya şu pick me'nin tartışma kısmını silemiyor muyuz ya her bölüm açtığımda kenarda gözüküyor salak yorumu

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

6

8

16

25

9