Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

İzlemeyin

Gorki

Dizi saçmalıklar ile dolu. Amacı dini sömürge haline getirmek ve dini daha ilk bölümlerde sembolleştirip kötüye kullanıyorlar. Ki zaten şahsen dindar biri de değilim. İsveç yapımı olan bu dizinin bir diğer niteliği de ülkemizdeki terörü destekleyen dış devletlerden biri olan İsveç'in bu denli ve boş muameleli bize saldırmış olmasıdır. Kesinlikle izlemeyin çok saçma bir dizi.

queenofzimbabwe

@Gorki o kadar kötü mü ya? isveç yapımı olması bana da biraz dramatik ve saçma geldi. Ülkemizdeki terörist yapıları destekleyip sonra eleştirel yapımlar yapmak iki yüzlülükten başka bir şey değil.

Gorki

@queenofzimbabwe kesinlikle boş bir dizi. Sürekli listemdeydi ve izleyeyim dedim ama nafile tam da beklediğim gibi çıktı. Din algoritmasını yıkan cinsten. Zaman kaybı bir dizi. Gerekirse izlediğin diziyi bir daha izle.

queenofzimbabwe

@Gorki şu an 3. bölüme geçtim, evet ciddi anlamda çok ağır eleştirel olmuş ama bence IŞID'e katılan kadınların/gençlerin nasıl o yola itildiği, ilk başta cana yakın gözüküp sonra can noktalarından vurup nasıl ağlarına düşürüldüğü açısından gayet açıklayıcı bir dizi.

Gorki

Ayrıca bir karakteri de Türk oynuyor. Nasıl kabul etmiş böyle bir rolü, anlayamadım.

queenofzimbabwe

@Gorki hangisi?

queenofzimbabwe

Şimdi baktım da Pervin'i oynayan kadınmış, dizideki en iyi oyuncu da o. Baya iyi oynamış bence.

Gorki

Aynen o. Bir daha böyle şeyler izlemem.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla